Yeni İnternet Düzenlemesi ve Sosyal Medya’da Dijital Güvenlik Eğitimi Başvuruları Alınıyor
  1. Anasayfa
  2. Seminer ve Kurslar

Yeni İnternet Düzenlemesi ve Sosyal Medya’da Dijital Güvenlik Eğitimi Başvuruları Alınıyor

0

Toplumsal Bilgi ve İletişim Derneği (TBİD) ve Friedrich-Ebert-Stiftung (FES) Derneği Türkiye Temsilciliği tarafından ortak yürütülen Dijital Güvenlik projesi kapsamında üçüncü eğitimler için başvurular alınmaya başlandı.

22 Ekim 2020 Perşembe günü eğitimler yapılacaktır. Yeni İnternet Düzenlemesi ve Sosyal Medya’da Dijital Güvenlik başlıklı eğitim 2 saat sürecektir. Pandemi koşullarından ötürü online olarak yapılacaktır.

Eğitim boyunca aşağıdaki konular işlenecektir ve program akışı şu şekildedir:

  • 5651’in Geçmişten Bu Güne Dönüşümü
  • Son Güncelleme Ne Anlama Geliyor?
  • Güncel Gelişmeler Işığında Bizi Neler Bekliyor?
  • Soru/Cevap
  • Hangi Bilgilerimiz Risk Altında?
  • Pandemi Döneminde Sosyal Medya Güvenliği Nedir?
  • Sosyal Medyada Güvenliğimizi Nasıl Sağlarız ?

Her bir konu için 15 dakika zaman ayrılacaktır. Canan Bulut Uyanık ve Ahmet Alphan Sabancı tarafından eğitmenlikler yapılacaktır. Moderatör ise TBİD’den Ramazan Subaşı olacaktır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Youth for Future? Youth for Today! Başvuruları başladı

Eğitime katılmak isteyenler Zoom üzerinden çevrimiçi olarak katılacaktır. Ayrıca kamera ve mikrofona sahip olmak gerekir. Böylece katılımcılar da soru sorabilecektir. Eğitime sınırlı sayıda kişi katılacaktır. Başvuru yapan kişiler arasından en uygun katılımcılar belirlenecektir. Seçilen kişilere mail üzerinden bilgi verilecektir.

Başvuru yapmak isteyenler https://www.dijitalguvenlik.org/egitimler/yeni-internet-duzenlemesi-ve-sosyal-medyada-dijital-guvenlik-egitimi/ adresi üzerinden form doldurarak göndermelidir. İletişim kanalları üzerinden geri dönüş sağlanacağı için bilgilerin doğru olması çok önemlidir. Herkesin katılma hakkı mevcuttur.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.