1. Ana Sayfa
  2. Gençlik Projeleri

Youth for Future? Youth for Today! Başvuruları başladı

Youth for Future? Youth for Today! Başvuruları başladı
+ - 0

Almanya ve Türkiye arasında yapılan Youth for Future? Youth For Today! Gençlik projesi ile 18-27 yaş arasındaki gençler değişim programına katılmaktadır. Proje kapsamında atölye çalışmaları, konuşmalar, fotoğraf ve video araçları ile gençler bir arada yaşama bilinci kazanacaktır. Proje kapsamında 10 Türkiye’den 10 Almanya’dan olmak üzere 20 genç seçilecektir. Gençler projede çevrimiçi olarak yer alacaktır.

Projenin hedefi Gençlik Konuşmaları (Youth Talks) etkinlikleri ile diğer gençlere rol model olacak gençler belirlemektir. Kültürler arası diyaloglar sayesinde her yönden kazanım sağlanacaktır. Proje çevrimiçi olarak hayata geçirilecektir.

Önerilen Yazı
2 Dakikada Kariyer Online Eğitimi Başvurusu

Proje 26 Ekim – 11 Kasım 2020 tarihleri arasında 12 gün sürecektir. Gençlik Köprüsü Türkiye-Almanya’nın “Exploring new Spaces” isimli projesi kapsamında yapılmaktadır. Projenin finansmanı ise Almanya Federal Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı fonları tarafından karşılanmaktadır.

Başvuru Şekli ve Süresi

Başvuru yapmak için son tarih 23 Ekim 2020 tarihi saat 23.59’a kadardır. Proje ile ilgileniyorsanız https://cutt.ly/sgd3PHZ adresinden diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Başvuru için https://forms.gle/3pgntYv5hk3Dxmdw8 bağlantısı üzerinden form doldurabilirsiniz.

Yorum Yap