EPYE-071 Yunanistan, Gençlik Çalışanı Hareketliliği Katılımcı Çağrısı
  1. Ana Sayfa
  2. Gençlik

EPYE-071 Yunanistan, Gençlik Çalışanı Hareketliliği Katılımcı Çağrısı

0

Türkiye’nin ortağı olduğu Pi Gençlik Derneği kapsamında Erasmus Plus (KA1) Gençlik Çalışanı Hareketliliği projesi adına katılımcı ve katılımcılar aranmaktadır. Başvuru yapmak  için derneğin üyesi ya da yerel gönüllüsü olma şartı yoktur. Projeye, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşının üstünde olan herkes (üst yaş sınırı yok) başvuru yapabilir.

Proje hakkında bütün detaylı bilgiler ilan sayfası üzerinde yer alan “Ek Dosyalar” bölümünde bulunan bilgi paketinde mevcuttur. Başvuru yapmayı düşünen kişilerin proje bilgi paketi içinde yer alan tüm  açıklamaları dikkatli bir şekilde okumaları gerekir. Başvuru yapmak için izlenmesi gereken adımlar ise aşağıda detaylı şekilde verilmiştir.

Başvuru Koşulları

  • İlk etapta ilan sayfası üzerinde yer alan “Ek Dosyalar” bölümünde bulunan bilgi paketini dikkatli bir şekilde okuyunuz.
  • Eğer daha önce site üzerinden güncel bir CV’nizi yüklemesi yaptıysanız (motivasyon mektubu olmadan sadece CV) bir sonraki seçenekten (3. Maddeden) okumaya devam edebilirsiniz. Eğer daha önce web sitesine hiç CV yüklemesi yapmadıysanız başvuruda kullanmak için kendi İngilizce Europass CV’nizi (özgeçmişinizi) üye girişi yapmanızın ardından “Pano” üzerinde yer alan “Özgeçmiş” bölümüne daha sonra unutmayacağınız bir isim vererek yükleme yapabilirsiniz.
  • Site üzerinde güncel CV’nizi yükledikten sonra ilanın yayınlanmış olduğu sayfaya gelip “Başvur” butonuna basın. Ardından açılan pencerede üzerinde yer alan “Özgeçmiş uygulamak için seçin” alanına gelmeden hemen önce “Pano“ya yüklediğiniz belgeyi seçip, “Ön Yazı” bölümüne de neden bu projeye katılmak istediğinize dair birkaç cümle yazın, ek soruları yanıtlayın.
  • Bu adımları tamamladıktan sonra ise aşağıda yer alan “Başvur” butonuna basmanız yeterli olur. Başarılı mesajını gördükten sonra yaptığınız başvuru gerçekleşmiş demektir.

Başvuru durumunu yine site üzerinden takip edebilirsiniz. Başvuru sonuçlarının ise ortalama başvuru tarihinin kapanmasından sonraki bir hafta içinde açıklanması bekleniyor.

Proje tarihi: 18 – 27 Haziran 2021

Projenin süresi: 10 gün

Projenin yeri: Lefkas (Yunanistan)

Katılımcı sayısı: 2

Kayıt için: https://genclikdernekleri.org/duyuru/epye-071-yunanistan-genclik-calisani-hareketliligi-katilimci-cagrisi/

İnstagram adresi: https://instagram.com/pi.genclik.dernegi?igshid=1c0ympytump7l

 

 

Yorum Yap