EPYE-097 Slovakya, Gençlik Çalışanı Hareketliliği Katılımcı Çağrısı
  1. Ana Sayfa
  2. Yurtdışında Eğitim

EPYE-097 Slovakya, Gençlik Çalışanı Hareketliliği Katılımcı Çağrısı

0

Türkiye’den Pi Gençlik Derneği’nin de ortağı olduğu Erasmus Plus (KA1) Gençlik Çalışanı Hareketliliği Projesi için katılımcılar aranıyor. Başvuru yapmak için derneğin üyesi ya da yerel gönüllüsü olmanız şartı yoktur. Projeye, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ya da Türkiye’de oturum izni en az 2 yıl olan 18 yaş üstündeki kişiler başvuru yapabilir.

Gençlik Çalışanı Hareketliliği Katılımcı Başvurusu

Başvuru yaparken eğer daha önce ilgili web sitesine hiç CV yüklemesi yapmadıysanız başvuruda kullanmayı düşündüğünüz İngilizce Europass CV’nizi yani  özgeçmişinizi üye girişi yapmanızın ardından “Pano”daki “Özgeçmiş” bölümüne daha sonra unutmayacağınız bir isim vererek yükleyin. Sitedeki güncel CV’niz yüklü durumda iken ilanın yayınlanmış olduğu sayfaya gidip “Başvur” butonuna basın. Açılan pencerede üzerindeki “Kullanmak İstediğiniz Belgeyi Seçin/Yükleyin” kısmından daha önce “Pano“ya yüklemiş olduğunuz belgeyi seçin, ek soruları kesinlikle yanıtlayın.  “Eklemek İstedikleriniz” bölümüne de niye bu projeye katılmak istediğinizi yazın.

Son başvuru tarihine kadar olan süre zarfında hiçbir başvuru için herhangi bir işlem yapılmaz. Başvuru süresinin dolmasının ardından bütün başvurular kontrol edilir.

Başvurunuzun durumunu ise siteye üye girişi yapıp “Pano” bölümünde yer alan “Başvurular” başlığı altından takip edebilirsiniz. Durum kısmında ise yaptığınız başvurunuzun sonucu görünecektir. Sonuçların, başvurular kapandıktan sonra tahmini olarak 1 hafta içerisinde açıklanması planlanmaktadır.

Başvuru süresi geçmiş ve başvurular kapanmış olsa bile bu proje için seçilen katılımcılar belli olana kadar siteye yüklemiş olduğunuz başvuru belgelerini silmeyiniz. Aksi takdirde dernek ekipleri, değerlendirme sırasında belgelerinize ulaşamaz. Bu durumda da başvurunuz değerlendirmeye alınmayabilir.

Proje tarihleri: 24 Temmuz 2021 ile 3 Ağustos 2021 arası

Proje süresi: 10 gün

Yer: Oscadnia (Slovakya)

Katılımcı sayısı: 1

Son başvuru tarihi: 21 Mayıs 2021

Detaylı bilgi ve başvuru formu için TIKLAYIN

 

İNSTAGRAM ADRESİ İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap