2 Dakikada Kariyer Online Eğitimi Başvurusu
  1. Ana Sayfa
  2. Gençlik

2 Dakikada Kariyer Online Eğitimi Başvurusu

0

Sorgun Gençlik Derneği, Eurodesk Türkiye Temas Noktası tarafından “Time To Move” etkinliği kapsamında “2 Dakikada Kariyer” etkinliği düzenlenecektir. 18 Ekim 2020 tarihinde yapılacak olan etkinlik çevrimiçi olarak yapılacaktır. her yıl Ekim ayında Avrupa ülkelerinde yapılan kariyer eğitimleri ile eş zamanlı olarak etkinlik yapılacaktır. bu sayede başta üniversite öğrencileri olmak üzere yeni mezunlar da kariyer planlarına şekil verecektir.

Eğitim Konusu

Verilecek olan kariyer eğitimi ile ilk kez iş hayatına atılacaklar ya da iş hayatında başarıyı yakalamak isteyenler için yol gösterilecektir. Sektörel bilgi ve tecrübenin, eğitimlerini dilin iş hayatına etkisi konuşulacaktır. Üniversite öğrencilerinin kariyerlerini geliştirmek için şimdiden yapabilecekleri şeyler hakkında ipuçları verilecektir. Eğitim 1 saat sürecektir. Katılımcılar yüz yüze ancak dijital ortamda eğitim alacaktır.

Eğitim Bilgileri

Online olarak yapılacak girişimciler için kariyer eğitimi 18 Ekim Pazar günü 20.30-21.30 saatleri arasında düzenlenecektir. Eğitime Zoom üzerinden katılım sağlanacaktır. Eğitime katılım 100 kişi ile sınırlıdır. Etkinlik ücretsiz olarak verilmektedir. Katılımcılara dijital katılım belgesi verilecektir. Türkiye’nin her yerinden başvuru yapmak mümkündür.

Eğitim Microsoft deneyimine sahip bulut teknolojisi uzmanı Onur Kemal Koç tarafından verilecektir. Başvuru yapmak isteyenler 16 Ekim 2020 günü saat 20.00’a kadar başvuru yapabilecektir. Başvurular Başvuru için tıklayın adresi üzerinden alınmaktadır. Başvuru esnasında gerekli bilgiler doldurularak form iletilecektir. Seçilen adaylara iletişim kanalları üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

Yorum Yap