+Uluslararası Şehir Eşleştirme Zirvesi Başvuruları Alınıyor
  1. Ana Sayfa
  2. Editörden

+Uluslararası Şehir Eşleştirme Zirvesi Başvuruları Alınıyor

0

Uluslararası Şehir Eşleştirme Zirvesi (TWINT Online) etkinliği için başvurular alınmaya başlamıştır. 12-13 Kasım 2020 tarihlerinde yapılacak olan eğitim online olarak katılım sağlanacaktır. Zirvede yapılacak olan eğitimler Türkçe İngilizce olarak çeviri ile sağlanacaktır.

Etkinliğe katılmak isteyenler kayıt forumunu doldurarak başvurularını yapabilirler. Başvuru formuna girilen bilgiler tamamen gizlidir ve TWINT tarafından kişisel bilgiler korunacaktır. Sorular için [email protected] adresinden ulaşım sağlamak mümkündür.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için önümüzdeki günlerde ve haftalarda açıklamalar yapılacaktır. Başvuru için https://tr.surveymonkey.com/r/TWINTSUMMIT adresi üzerinden etkinlik için kayıt formu doldurulacaktır. Başvuru yapılırken katılmak istenen oturumu da seçmek gerekir. İlk oturum 12 Kasım 2020’de yapılacaktır. 10.30’da başlayan oturum 17.00’a kadar devam edecektir. 13 Kasım günü ise 10.30-16.30 saatleri arasında oturumlar yapılacaktır.

Oturumlarda TWIN talk, minyatür çalışması, konuk konuşmacılar ve çeşitli konulardaki paneller ile devam edilecektir. Ayrıca oturumda bir online konser de yapılacaktır. Paneller 60-90 dakika arasında sürecektir. Katılımcılar bu oturumlar arasından seçim yapabilecektir.

Yorum Yap