Youth Projects Group Telegram’ da 
  1. Ana Sayfa
  2. Editörden

Youth Projects Group Telegram’ da 

0

Youth Projects Group gençlerin pek çok proje ve fırsattan faydalanması için tasarlanmış bir projedir. Sürekli gençlerin yanlış bilgilere maruz kalmasını önleyen ve proje son başvuru tarihlerini kaçırmamaları için aktif haberleşme kanalıdır. Bu kanal kısa sürede 15 bin kişiye ulaşmayı başararak gençlik gruplarının en çok yer aldığı kanallardan biridir. Sürekli olarak anında bildirim geldiği için tüm projelerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz. Bunun için kanalı takip edip abone olmanız gerekir. 

Telegram Nedir?

2013 yılında kurulan Telegram çoklu platform desteği sunan anlık olarak sesli ve görüntülü olarak konuşma imkanı sunan gayet de güvenilir bir sosyal medya aracıdır. Hem masaüstü hem de mobil olarak kullanıma açıktır. Kullanımı çok yaygınlaşmış durumda öyle ki bugüne kadar 100 bin kişiden fazla indirme sayısı bulunuyor. Kullanımı gayet basittir bu yüzden kullanıcılar bu platformu kullanırken zorluk yaşamazlar. 

Gizli mesajlaşma yöntemi, sohbetin temizlenme işlemi ve bulut tabanlı mesajlaşma yöntemi olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Siz de Telegram indirerek bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. 

Grubumuza Hemen Katıl

Yorum Yap