Turizmde Dijital Dönüşüm ve Fırsatlar
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Turizmde Dijital Dönüşüm ve Fırsatlar

0

Artık yaşadığımız çağ için dijitalleşme çok büyük bir gereklilik haline geldi. Bu konunun bir lüks ve gereksiz bir ihtiyaç olduğu anlayışının bir hayli uzağındayız. 

Özellikle dijital dönüşüm konu başlığı, turizm ve kobiler için daha da büyük bir öneme sahip olmaya başladı. Pandemi döneminde yerleşen alışkanlıklarımız tatil yerlerinin seçilmesinde dijital olmayı gereklilik haline getirdi.

Bu durumun bilincinde olarak Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından hazırlanan Turizmde Dijital Dönüşüm eğitimine sizler de davetlisiniz. 

Eğitim Kim Tarafından Veriliyor

Bu eğitim KOBİ’lere yönelik olarak eğitmen Bilsen Bilgili tarafından verilmektedir.

Eğitimin Tarihi ve Saati

Kobilere özel dijital dönüşümün önemi ve yapılması gerekenler hakkında bilgilerin yer alacağı bu eğitim: 19 Mart 2021 ve 19 Mart 2021 tarihleri arasında saat: 10:00 – 14:00 arasında verilecektir. Eğitime kayıt olmak için yazımızın sonunda verdiğimiz linki ziyaret edebilirsiniz.

Dilerseniz İstanbul Kalkınma Ajansı’nın resmi internet sitesini takip ederek bunun gibi pek çok eğitim ve yenilikler hakkında daha detaylı bili sahibi olabilirsiniz. 

Aynı şekilde Kalkınma Ajansının resmi internet adresi aracılığıyla proje teklif vçağrısında bulunabilir ve düzenli olarak takip sağlayabilirsiniz. 

Proje Teklif Çağrısı – Başvuru Değerlendirme Süreci Nasıl İşliyor

Öncelikle başvuruların alınması – kontrol edilmesi ve değerlerndirme aşamalarından sonra ön izleme tekrar kontrol onaylama ve sözleşme şeklinde bir yol izlenmektedir.

Başvuru ve Katılım İçin

Dilerseniz daha detaylı bilgi sahibi olmak için: https://www.instagram.com/istkaorgtr/ adresini takip edebilirsiniz. Biyografi bölümünde bulunan linke tıklayarak başvuru ve katılım ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Yorum Yap