Sivil Hareket 2021 ve Ötesi || Politika Savunuculuğu Değişime Nasıl Yön Verebilir?
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Sivil Hareket 2021 ve Ötesi || Politika Savunuculuğu Değişime Nasıl Yön Verebilir?

0

3 – 4 ve 5 Mayıs 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan SİVİL HAREKET: 2021 ve ÖTESİ Dijital Forumunda sizleri birbirinden farklı etkinlikler bekliyor. Suzanne Hoff tarafından yapılacak olan Politika Savunuculuğu Değişime Nasıl Yön Verebilir isimli söyleşisiyle insanlara farklı bir bakış açısı kazandırmayı amaçlıyor.

La Strada İnternational, insan ticaretine karşı çalışmalar yürüten ve Avrupa merkezli olan bir sivil toplum platformu olarak biliniyor. Suzanne Hoff da bu platformun uluslararası koordinatörlüğünü yapıyor. 

Daha önce; Hollanda Uluslararası İşbirliği Merkezi, Hollanda Mülteci Konseyi ve Caritas Hollanda gibi değişik sivil toplum örgütlerinin yanı sıra Amsterdam Belediye Başkanlığının hem ofisinde hem de uluslararası ilişkiler biriminde görev yaptı. 

Üstelik televizyon gazeteciliği ve Doğu Avrupa Çalışmaları gibi farklı alanlarda da yapmış olduğu çalışmalar mevcuttur. 

Sivil Hareket 2021 ve Ötesi kapsamında #DeğişimleHareket öncülüğünde kendinize farklı imkanlar bulabilirsiniz. Sizlere, ürünlerinizi ve mesajlarınızı dijital forum alanında başka insanlarla paylaşmanız için geniş bir sergi alanı sunuluyot. İsterseniz bir aktivist olun isterseniz de bir sivil toplum örgütünü temsilen katılın hiç farketmez. Sivil Hareket Fuarında yerinizi alabilirsiniz. Fuarda, sivil hareketinizi temsil eden broşür, video ya da yayın  gibi her türlü materyali sergileyebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru formu için: https://forum.sivildusun.net/

İnstagram adresi: https://instagram.com/sivildusun?igshid=1nmpasrrcwlhw

Yorum Yap