Pi Gençlik Derneği Online İngilizce Konuşma Kulübü
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Pi Gençlik Derneği Online İngilizce Konuşma Kulübü

0

Pi Gençlik Derneği Online İngilizce Konuşma Kulübü, Korna Virüs Salgını ve yaratmış olduğu olumsuzluk nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

Pi Gençlik Derneği, gençlerin uluslararası fırsatlar ve bilgiye erişimlerini kolaylaştırmak, uluslararası anlamda sosyal uyumlarını desteklemek adına İngilizce ve diğer yabancı dillerde konuşma becerilerine yönelik aylık konuşma kulüpleri düzenlenecektir.

Konuşma kulüpleri yalnızca 15 ile 30 yaş arasındaki bireylerin başvurularına açık olacaktır. Ücretsiz konuşma kulüplerine kayıp yaptırabilmek adına uygun olunan gün, gruba ait başvuru formu doldurulmalıdır. Her konuşma kulübü için 30 kişilik kontenjan söz konusudur. Kontenjanın dolmasından sonra ise kayıt formu kapanacak ve kesinlikle yeni kayıt alınmayacaktır. Online başvuru formunun doldurulmasından sonra seçilen grubu ilişkin ilk derse doğrudan katılım sağlanabiliyor. Kayıt yaptırmayan kişiler derslere katılamaz.

Soru ve önerileriniz için: [email protected] – 0232 483 03 14

FARKLI SEVİYELER İÇİN FARKLI GÜN VE SAAT ARALIKLARI PLANLANMIŞTIR.

05-12-19-26 ARALIK 2020,

Cumartesi günleri saat 11.00 ve 13.00 arasında A1 ve A2 seviye İngilizce Konuşma Kulübü

05-12-19-26 ARALIK 2020,

Cumartesi günleri saat 14.00 ve 16.00 arasında B1 ve B2 seviye İngilizce Konuşma Kulübü

Mevcut İngilizce konuşma becerilerinin hangi seviyede olduğunu tespit etmek için aşağıdaki bağlantıdan Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

http://bit.ly/2TfIRCH

KONUŞMA KULÜBÜ ETKİNLİKLERİ AVRUPA BİRLİĞİ TARAFINDAN FİNANSE EDİLMEKTEDİR. ETKİNLİKLER ÜCRETSİZDİR. KAYIT YAPTIRMAK ZORUNLUDUR.

Kayıt formu için tıklayınız.

NOT:

  • Alınan kayıtlar yalnızca başlıkta belirtilmiş olan ay ve de 4 hafta içindir. Önümüzdeki aylar içinse yeni kayıtlar açılacaktır.
  • Sınav takvimi ve ders programı kontrol edildikten sonra kayıp yaptırılmalıdır. Sınavlarla çakışma ya da okuldaki dersler nedeniyle katılım sağlanamayacağı şeklindeki iptaller geçersizdir.
  • Katılımcıların devamsızlıkları takip edilmektedir. 4 hafta sürecek derslerden 1 haftadan fazlasına katılım gösterilmediği takdirde kayıt silinir. 2 hafta devamsızlık durumunda kayıtlar düşmektedir. Bu nedenle kayıt yaptırmayı düşünenlerin dönem için bütün bir aya dair katılım durumunu belirsiz ile kayıt yaptırmaması önerilmektedir.
  • Konuşma kulüplerinde kontenjan sınırı vardır. Kayıt yaptırıp gelmeyen katılımcılar, katılım sağlayacak olan katılımcıları engellemektedir. Bu nedenle de kayıt yaptırmasına karşın mücbir nedenler dışında kaydı düşen katılımcılar 1 yıl boyunca derneğin hiçbir faaliyetinden yararlanamaz.
  • Belirtilen 2 madde geçtiğimiz dönemlerde kayıt yaptırmasına karşın çeşitli gerekçe ve gerekçesiz konuşma kulüplerine katılmayan ve bu nedenle de başka istekli gençlerin katılımına engel olan kişilerin mümkün olduğunca azaltılması adına alınmış bir önemdir.

Yorum Yap