1. Ana Sayfa
  2. İş ve Staj Fırsatları
  3. İtalya Çalışma ve Eğitim Ziyareti Bologna

İtalya Çalışma ve Eğitim Ziyareti Bologna

featured

KOP Gençlik Derneği tarafından hazırlanan ve AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Ulusal Ajans tarafından da kabul edilmiş olan İtalya Çalışma ve Eğitim Ziyareti Bologna projesi kapsamında, 14-20 Haziran 2021 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna kentine tarımsal üretim ve kırsal kalkınma süreçlerini yakından incelemek adına 6 kişilik ekip oluşturulacaktır. Ekip içerisinde yer almak isteyen gençlerin başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuru Kriterleri

  • 18 ve 30 yaş aralığında olmak,
  • Tarımsal ve kırsaldaki üretim süreciyle ilgili daha önce çalışma yapmış olmak,
  • Kendisini ifade edecek kadar dil becerisinde sahip olmak (Dil seviyesini belgelendirenlere öncelik tanınmaktadır.)
  • 1 yıllık proje süresi boyunca gerçekleştirilecek olan proje çalışmalarına katkı sunmaya gönüllü olmak,
  • Erasmus+ ve program öncelikleri hakkında bilgi sahibi olmak,

Program kapsamına katılımcıların yolculuk, iaşe ve konaklama giderleri bütçe kapsamında karşılanacaktır. Seçilen katılımcılar 1 Nisan tarihinde en geç resmi bildirim yapılacak olup, programa son başvuru tarihi 1 Ocak 2021’dir. Ayrıca seçilen katılımcıların pandemi sürecine göre ilerleyen günlerde çağrıya çıkılacak Türkiye’de gerçekleştirilecek Eğitim ve Zirve çalışmalarına katılmaları da zorunludur.

NOT: Covid19’un dünya genelinde sona ermesi düşünülerek belirlenen tarihlerle alakalı KOP Gençlik Derneği değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Programa başvuru yapmak için tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap