Gençlik ve Kırsal Kalkınma Eğitimi Erasmus+
  1. Anasayfa
  2. Eğitim / Burslar

Gençlik ve Kırsal Kalkınma Eğitimi Erasmus+

0

Gençliğin kırsaldaki üretim sürecinin parçası olması gerektiğine inanan Gençlik ve Kırsal Kalkınma Eğitimi, 8-11 Mart 2021 tarihinde Konya’da gerçekleştirilecek. Etkinlikte ülkemizden 40 ve İtalya’dan da 4 katılımcı bulunacak olup, geçmişten günümüzde kadar devam ettirilen çalışmaların gençliğin kırsal alandaki üretim sürecinin parçası olmasına yönelik birçok konu ele alınarak, gençliğin de konu üzerindeki yorumları dinlenecektir. KOP Gençlik Derneği, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve İtalya’daki ortak SCAMBIEUROPEI kurulu ‘da proje kapsamında yerini alacak.

Etkinliğe başvuru yapmak için tıklayınız.

Gençlik ve Kırsal Kalkınma Eğitimi Erasmus+ programı Türkiye Ulusal Ajansı Desteği ile gerçekleştirilmektedir. Proje kapsamında yer alacak katılımcıların yemek, konaklama ve ulaşım giderleri dernek tarafından karşılanacaktır. Ayrıca program 5 yıldızlı bir otelde Konya ilinde, 2 ve 3 kişilik odalarda konaklama şeklinde gerçekleştirilecek. Covid 19’ın belirlenen tarih aralarında ülkemizde ve tüm dünyadaki durumu azalacağı ümit edilmektedir. Fakat söz konusu pandemi nedeniyle dernek tarihleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Tarihler değişse dahi alınan başvurular geçerli olacak, yeni başvuru alınmayacaktır.

Son başvuru tarihi 21 Aralık 2020’dir. Süre uzatımı kesinlikle söz konusu değildir. Belirlenen katılımcılara ise mail yoluyla geri dönüş sağlanacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.