SİLİKON VADİSİNDE KARİYER VE EĞİTİM FIRSATLARI
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

SİLİKON VADİSİNDE KARİYER VE EĞİTİM FIRSATLARI

0

Silikon Vadisi Hakkında

ABD’deki tüm girişim sermayesinin yatırımının üçte birini oluşturan yüksek teknolojili yeni şirketlerin lider merkezi olmaya devam eden Silikon Vadisi, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinin çoğuna ev sahipliği yapmaktadır ( Intel, Cisco, Google, HP, Apple, Microsoft, Oracle, Facebook, Twitter, Yahoo).

Son 1,5 senedir Silikon Vadisi’nde olan Şenol Özer ve Selin Özer, Amerika’da eğitim ve kariyer konularında aldıkları soruları yanıtlamak için sabırsızlanıyor! İkili, Silikon Vadisi’ne gelmek ve eğitim almak isteyenlere de bir faydası olması açısından zoom oturumu yapmaya karar verdi.

Oturumla İlgili Ayrıntı Öncesinde Bu İkiliyi Tanıyalım:

      Şenol Özer: Girişimci olarak kariyerine devam eden Şenol Özer; B2B ortamında karışık ticari işlerin de yönetimini yapmış, gelir ve karlılık hedeflerine ulaşma konusunda kanıtlanmış başarılar elde etmiştir. Kendisinin liderlik yetenekleri, iletişim becerileri, problem çözme yetenekleri, güçlü satış sunumu, stres altında çalışabilme ve müşteri odaklılığı gibi donanımları da mevcuttur.

     Selin Özer: Mevcut markası CalCC için pazarlama ve iletişim stratejisini oluşturmaktan ve yürütmekten sorumludur. Ayrıca oluşturduğu marka ve insanlarla alakalı hakkında hikaye anlatmayı ve içerik oluşturmayı da ihmal etmemektedir. Bunun yanı sıra dünya çapındaki acentelik ilişkilerini yönetmekte (%50’den fazla acente) ve farklı ülkelerden bölge temsilciliği ekibi kurmaktadır.

     CalCC: 1969 yılında kurulan, ikinci veya yabancı dil olarak İngilizce, ikinci bir lehçe olarak standart İngilizce veya iki dilli eğitim ile ilgilenen herkese açık, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. CATESOL, mesleki gelişim, araştırma, standartlar ve savunuculuk yoluyla İngilizce öğretimi ve öğreniminin kalitesini artıran profesyonellerden oluşan bir dernektir. CalCC Dil Programları, Sürekli Eğitim ve Öğretim için Akreditasyon Konseyi tarafından ulusal olarak akredite edilmiştir. ACCET, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından ulusal olarak tanınan bir akreditasyon kuruluşu olarak listelenmiştir.

İnstagram üzerinden de çekiliş yapmayı planlamaktardılar. Çekiliş zoom oturumunda canlı yapılacaktır. O sırada toplantıya katılma zorunluluğu yoktur.

Toplantı Tarihi: 23 Haziran 2021 Perşembe / Saat: 22:00

Kayıt Formu ve Ayrıntılı Bilgi İçin:

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

 

CALCC WEB SİTESİ

 

Yorum Yap