GEN (Global Girişimcilik Networkü) Türkiye Lansmanına Davetlisiniz
  1. Ana Sayfa
  2. Konferans – Sempozyum

GEN (Global Girişimcilik Networkü) Türkiye Lansmanına Davetlisiniz

0

GEN (Global Girişimcilik Networkü), ülkemizde kurulacak. 18 Aralık 2020 Cuma günü saat 15:00 ve 18:00 arasında gerçekleştirilecek olan online lansmana sizler de davetlisiniz! Online lansman, Habitat Derneği’nin Youtube kanalı üzerinden gerçekleştirilecektir. Program kapsamında Gen Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda da Yemek Sepeti CEO’su olan Nevzat Aydın, Global Entrepreneurship Network Yönetim Kurulu Başkanı JeffHoffman ve Gen Türkiye İcra Kurulu üyesi Cem Sertoğlu konuşacak. Programın ikinci oturumunda ise Gen Türkiye İcra Kurulu üyesi ve Başkan Yardımcısı Büke Çuhadar moderatörlüğünde, Gen Türkiye Yönetim Kurulu üyesi, aynı zamanda da Esas Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Gen Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Insider Kurucu Ortağı Hande Çilingir, Endeavor Türkiye Başkanı Emre Kurttepeli konuk olacaktır.

Girişimcilik Ekosistemleri Nasıl Geliştirilir konulu 3. Oturum, Gen Türkiye Ülke Müdürü ve Habitat Derneği Genel Sekreter Yardımcısı Hilal Gerçek Moderatörlüğünde, Gen Almanya ülke müdürü Alexandra Koch ve Gen Meksika ülke müdürü Marcus Dantus söz alacaktır. “Sivil Toplumun Girişimcilik Mekanizmalarındaki Katkısı ve Rolü Ne Olmalı?” konulu 4. Oturumda Gen Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Esas Holding’in Kurumsal İlişkiler Direktörü Berrak Kutsoy moderatörlük gerçekleştirecek. Ayrıca Gen Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Habitat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Hazır, Gen Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve KAGİDER Başkan Yardımcısı Emine Erdem, Gen Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu başkanı Orhan Turan konuk olarak alınacaktır.

Programın son otumu ise “Yatırımcı Gözünden Dijital Dönüşüm Sürecinde Girişimciler için Hangi Fırsatlar Mevcut” konusu ele alınacaktır. Son oturumunun moderatörlüğünü Gen Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Funika Holding Başkan Yardımcısı Civan Sözkesen yapacaktır. Konuklar ise Gen Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve 212 Genel Müdürü Numan Numan, Gen Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Turkven Direktörü Göktekin Dinçerler, Gen Türkiye İcra Kurulu Üyesi ve Kolektif House Kurucu Ortağı Ahmet Onur, Gen Türkiye İcra Kurulu Üyesi ve Raiffeisen Ülke Müdürü Gökçe Kartepe’dir.

Youtube Sayfası: https://www.youtube.com/habitatdernegi 

Yorum Yap