1. BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

1. BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ

0

TİİBÖT Akdeniz Bölgesi Yerel Yapılanmalar Birimi tarafından düzenlenen I. Bilişim Teknolojileri Kongresi, 3-4 Temmuz 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin Gelişim Topluluğu olan TİİBÖT, öğrenci odaklı bir çalışma yürütmektedir. 1 Kasım 2018 tarihinde kurulmuş olup, tüzel olarak bir kimliğe sahip değildir fakat değişime ve gelişime açık üniversite öğrencilerini kendine kimlik edinir. Bağımsız bir çalışmayla Türkiye’nin genelinde birçok proje gerçekleştiren bu topluluk öğrencilerin kendilerini keşfetmeleri ve ilgili özelliklerini en üst seviyede kullanmaları için ön ayak olmaktadır. Ayrıca üniversite öğrencilerinin mezun olduklarında, kendilerini sosyal ve akademik anlamda yeterli hissetmeleri için de birçok proje gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmeyi hedeflemektedir.

  1. Bilişim Teknolojileri Kongresi, alanlarında uzman kişiler olan; Ercan ÇOM, Ayşen ŞEN, Dr. Orkun KARABAŞOĞLU, Ufuk SÖNMEZ, Dr. Serkan TÜRKELİ, Muhittin ÖZER, Hümeyra ŞİRVANCI YÜCEL, Beyzanur TAŞ ile gerçekleştirilecektir. Teknoloji ve bilişim alanlarından sektörel bilgiler içeren kongre, bu konuda meraklı ve istekli tüm öğrencilere fayda sağlayacaktır.

İlgili etkinlik Streamyard üzerinden yürütülecek olup ayrıntılı bilgi için: https://tiibot.org/

Etkinlik Kayıt: https://tiibot.org/indexphp/events/1-bilisim-teknolojileri-zirvesi/

Yorum Yap