Zor Zamanlarda LÖSEV Yanınızda
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Zor Zamanlarda LÖSEV Yanınızda

0

Dünyanın en zor duygusudur kanser olduğunu öğrenmek ya da en sevdiklerimizin kanser olduğunu bilmek. Hiç bilmedikleri bir yola girerken yanına yol arkadaşı, can dostu arar insan. Tam 22 yıldır halkın yanında olan, varlığını her zaman hissettiren LÖSEV, lösemi ve kanser teşhisi alan vatandaşlara bir mesajı var: ‘’Yalnız değilsiniz..’’

Lösemi ve diğer kanser tanılarına sahip olan çocuk ve yetişkin hastalara maddi manevi her türlü desteği veren, ailelere varlığını hissettiren LÖSEV kimsenin yalnız olmadığını, hastalıkla mücadelede hep beraber destek olmak için teşhis konulduğu an LÖSEV’e bildirilmesi gerektiğini söylüyor. 

LÖSEV Yetişkin Hastalara da Maddi Manevi Destek Sunuyor.

İlk kurulduğu yıllarda sadece çocuklar için mücadele veren LÖSEV ilerleyen zamanlarda yetişkin hastalar için de maddi manevi yardımlarda bulunuyor. Aldığı bağışlar sayesinde genç yaşlı çocuk ayrımı yapmadan herkesin desteğine koşmaya çalışıyor. LÖSEV tarafından destek almak isteyen vatandaşlar şubelerin bulunduğu Ankara, İstanbul, Eskişehir, Adana, Antalya, Bursa, Kayseri ve Samsun illerinden destek başvurusu yapabilir. 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap