Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı Konferansı: Köprüler Kurmak
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı Konferansı: Köprüler Kurmak

0

Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı olarak projeye başlanıldığı tarih olan Ekim 2018’den beri Türkiye’nin dört bir köşesinden sosyal girişimcilik alanında çalışan kurum, kişi ve oluşumları bir araya getirmeye; bununla beraber aralarında sinerji ve işbirliği oluşturmaya, mevcut kapasitelerini artırmaya; Türkiye’deki sosyal girişimcilik ekosisteminin gelişimine katkıda bulunmaya uğraşıyorlar. Şimdi ise kurulan ağları güçlendirme, geliştirme ve geleceğe taşıma zamanı olduğunu düşünüyor!

Ashoka Türkiye, Sosyal Girişimcilik Günü dahilinde “Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı: Köprüler Kurmak” isimli atölye, 29 Nisan Perşembe tarihinde saat 15.30 ile 16.45 arasında çevrimiçi olarak yapılacak.

2020 yılı itibariyle projenin tam anlamıyla tamamlanmasının ardından, bu alana ilgi duyan herkesin  ağa üye olması amaç ediniliyor.

Bu kapsamda yürütülecek olan atölyenin konusu ise; üyelik hizmetlerini ve tiplerini tasarlama, strateji genişletme şeklinde. Bunları ise paydaşlarla birlikte yapmak amaçlanıyor.

Atölye; TSGA ekibinde yer alan Gonca Ongan, Seçil Kınay, Sinem Gökçe, Merve Kavas ve Çiğdem Toparlak tarafından yürütülecek.

Detaylı bilgi için: https://www.sosyalgirisimcilikagi.org/

İnstagram adresi: https://instagram.com/sosyalgirisimtr?igshid=1wwyx7ev6yzl7

Yorum Yap