Sivil Toplum Kuruluşları için PEERBIE Dijitalleşme Desteği
  1. Anasayfa
  2. Gençlik

Sivil Toplum Kuruluşları için PEERBIE Dijitalleşme Desteği

0

PeerBie MyWork uygulaması tarafından sivil toplum kuruluşları için 6 ay boyunca dijitalleşme desteği sunulmaktadır. Bu destekten yararlanmak için başvuru yapmak gerekir.

PeerBie MyWork desteği ile ilk kez dijitalleşme sürecine girecek olan STÖ’ler ve mevcut durumda dijitalleşmiş STÖ’lere hizmet verilmektedir. Dijital altyapının kurulması için 6 aylık süre boyunca destek verilir.

Sivil toplum kuruluşlarının takım halinde çalışması, performans yönetimi, iş takibinin yapılması gibi tüm süreçler dijital ortamda takip edilir. Yapılan ve yapılacak olan işlerin listesi oluşturulur. Bu şekilde yürütülen projelerden maksimum verim alınması sağlanır.

Dijital destekten yararlanmak isteyenler için her zaman başvuru yapmak mümkündür. Bir başvuru süresi söz konusu değildir.

Peer Bıe My Work Nedir?

Peer Bıe My Work cebinizdeki işyeri uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak iş takibi yapma, toplantı düzenleme, mesajlaşma, dosya gönderme, görüntülü konferans, çalışan takibi gibi pek çok şey yapmak mümkündür. sivil toplum örgütlerinin kurumsallaşması için de oldukça faydalı olacaktır. Çalışanların bağlılık duygusu da artacaktır.

Başvuru için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.