Sahipsiz Evcil ve Sokak Hayvanlarının Beslenme ve Barınma Şartlarının İyileştirilmesi Fikir ve Proje Yarışması
  1. Ana Sayfa
  2. Proje, Hibe ve Fonlar

Sahipsiz Evcil ve Sokak Hayvanlarının Beslenme ve Barınma Şartlarının İyileştirilmesi Fikir ve Proje Yarışması

0

Türkiye Belediyeler Birliği “Sahipsiz Evcil ve Sokak Hayvanlarının Beslenme ve Barınma Şartlarının İyileştirilmesi Fikir ve Proje Yarışması” aracılığı ile hayvanların yaşam şartlarının gelişmesi için yeni bir proje tasarlıyor. Bu projede belediye mensuplarının sokak hayvanlarına olan yaklaşımı ve görevleri kapsamında özgün ve etkileyici fikirlere ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden fikir yarışması düzenleyerek uygulamaya geçirilecek iyi örnekleri yaygınlaştırmaya çalışacaktır. 

Bu proje kapsamında yarışmaya katılacak yarışmacıların teşvik edici ve uygulamaya geçirilmesi kolay olan projeleri sunmaları gerekiyor. Yarışmayı kazanan kişiye iyi miktarda ödül verileceği söyleniyor. Her ne kadar ödül belli olmasa da fikrine güvenen her yarışmacının bu yarışmaya katılması bekleniyor. 

Farkındalık Artmalı

Sokak hayvanlarının daha iyi şartlarda barınması ve daha iyi şekilde beslenmesi için yeni fikirlere ve yeni projelere ihtiyaç duyuluyor. Böylelikle ortaya çıkan parlak fikirlerle hem evcil hayvanların hem de sokak hayvanlarının yaşam şartlarının daha iyi olması sağlanacak. Siz de fikrinize güveniyorsanız hayvanlar için farkındalık yaratabilirsiniz. 

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap