Kadın İş Gücü İle Gelişen Madencilik Sektörü
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Kadın İş Gücü İle Gelişen Madencilik Sektörü

0

Dünya kadınlar günü kapsamında; kadın iş gücüne dikkat çekmek amacıyla, Prof. Dr. Şebnem Düzgünün katılımlarıyla Zoom üzerinden online sohbet gerçekleştirilecektir. Toplantı tarihi 8 Mart 2021 Saat 15:00 olarak belirlenmiştir. Bu online sohbet kadınların madencilik sektörüne yaptığı katkılar konusunda olacaktır.

Kadın İşgücü İle Gelişen Madencilik Sektörü

Planlanan bu online sohbet dahilinde Colorado School of Mines’tan Prof. Dr. Şebnem DÜZGÜN  katılacak olup, sohbetin moderatörlüğünü İSGÜM Başkanı Sakine OVACILLI gerçekleştirecektir. Bunun dışında sohbet içerisinde Türkiye Kömür İşletmeleri Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü Başmühendisi Sevgi Bayrı ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Uzmanı, MİSGEP Koordinatörü Hande Seray TUNCAY da katılım sağlayacaktır. 

Tüm Türkiye’de Madencilik Sektörü

Bu sohbet kapsamında ülkemizde gelişmekte olan madencilik sektörü hakkında bilgilere yer verilecektir. Aynı zamanda kadınların gelişen madencilik sektöründeki rolleri ve etkin katılımlarına yer verilecektir. 

Her iş kolunda olduğu gibi çoğunlukla erkek ağırlıkta olan madencilik sektörüne kadınların yaptığı olumlu etkilerin altı çizilmiş olacaktır. Bu konuda atılan olumlu adımlar ve kadınların katılımları hakkında bilgilendirmelere yer verilecektir. 

Sohbet Nerede Olacak

Programa zoom webinar katılımı veya youtube linki üzerinden erişim sağlanabilir. Hangisi sizin için uygunsa o link aracılığıyla katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Katılım Linkleri

MİSGEP YOUTUBE KANALI

Zoom Webinar katılım linkine ulaşmak için tıklayın.

 

Yorum Yap