İngilizce Öğrenenler İçin British Council ‘English Online’ Başlattı
  1. Anasayfa
  2. Eğitim / Burslar

İngilizce Öğrenenler İçin British Council ‘English Online’ Başlattı

0

Çevrimiçi olarak İngilizce öğrenmek isteyenler için yeni bir platform devreye girdi. British Council tarafından oluşturulan küresel bir dijital platform olan English Online sayesinde İngilizce dil becerileri geliştirilecektir. Katılımcılar ders programı kapsamında canlı sınıflarda derse girecektir. Sınıflarda öğrenciler etkileşime girecektir. Sınıflar en fazla 10 kişiden oluşacaktır. Dersler ise 55 dakika sürecektir. 7/24 platforma ulaşarak pratik yapmak mümkündür. Eğitim paketini tamamlayan öğrencilere British Council bitirme sertifikası verilecektir.

İngilizce öğrenmek günümüz dünyasında zaruri ihtiyaçlar arasındadır. Pandemi döneminden ötürü imkanlar kısıtlı iken online platformlar imdada yetişiyor. İşin ehlinden eğitim almak için yurtdışı kaynaklı platformlar en iyi seçenektir. British Council bu konuda attığı yeni adım ile katılımcılara bir fırsat sunuyor. Yurtdışında dil eğitimi katılımcıların ayağına geliyor.

Başvuru Şekli ve Süresi

A2 ile C1 seviyeleri arasındaki tüm öğrenciler bu program ile dil yeteneklerini geliştirmeye devam edecektir. Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için www.britishcouncil.org.tr/english/adults/english-online adresi kullanılabilir. Form doldurmak suretiyle başvuru yapılabilecektir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.