Bu Gençlikte İş Var!
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Bu Gençlikte İş Var!

0

Bu sene TUSİAD’IN katkılarıyla gençler için hazırlanan girişimcilik programına sizler de davetlisiniz. Üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanan Bu Gençlikte İş Var eğitimi sayesinde girişimciliğe dair tüm temel bilgi ve eğitimlere sahip olabilirsiniz. Peki ama Bu Gençlikte İş Var programı ile neler amaçlanmaktadır? Bu sorunun cevabını sizler için araştırdık.

Girişimcilik Artık Hayal Değil

Yenilikçi bakış açısı ile geleceğin en önemli meslekleri hakkında bilgi sahibi olmak için bu eğitime dahil olabilirsiniz. İş dünyası ile nasıl iletişim kurabilirsiniz? Yenilikçi bakış açısını nasıl yakalayabilirsiniz? Kendiniz nasıl sıfırdan bir girişimci olabilirsiniz? Sorularının tüm cevabına bu eğitim aracılığıyla hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün oluyor.

Eğitim Nasıl Yapılıyor

Bu sene pandeminin etkileri ile online eğitime hız verilmiş ve bu konuda pek çok yeni eğitim ve içerik aşağıda verdiğimiz siteye eklenmiş durumdadır. Bir Start-up Nasıl inşa edilir? Konu başlığı ile başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm detaylarına ulaşmak mümkün olmaktadır.

Kendinizi geliştirmek ve en başından sonuna kadar bir işletme nasıl kurulur? Sorularının cevabına ulaşmak isterseniz o linklerde yer alan eğitimlere göz atabilirsiniz.

Sadece Online Eğitimler Yeterli Değilse

Sadece  bilgisayar üzerinden alacağınız eğitimlerin sizin için yeterli olmadığını düşünüyorsanız Girişimcilik Kampı üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Daha derinlemesine eğitimlerin yer aldığı girişimcilik kampı ile son derece hızlı bir şekilde yoğunlaştırılmış eğitim seçeneklerine göz atmanız mümkün olabilir. Tabi ki pandemi süresince bu eğitimlerin ve kampların biraz duraksadığının da altını çizmekte fayda var.

Son Başvuru: 10 Mart!

Kaliteli bir girişimcilik eğitimi almak istiyorsanız aşağıda bulunan link aracılığıyla başvurabilirsiniz. Diğer tüm detaylara ve eğitimin özelliklerine başvuru formu üzerinden ulaşmak mümkün olmaktadır. Yarınlarınızı ertelemeyin. Mutlaka girişimcilik eğitimlerine bir göz atın.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap