Gençler İçin Erasmus+ ve Projelere Güncel Fon Kaynakları
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Gençler İçin Erasmus+ ve Projelere Güncel Fon Kaynakları

0

Erasmus+ ile ilgili eğitim ve bilgilendirme toplantılarının son dönemlerde bir hayli az yapıldığına dikkat etmişinizdir. Pandemi nedeniyle Erasmus programının biraz yavaşlaması nedeniyle olduğunu düşündüğümüz bu gerilemenin yavaş yavaş aşıldığını görmek bizi memnun ediyor. 

Erasmus+ Örnek Projeler Kitapları’nın yazarı olan Dr. Musa TOKMAK’ın katılımı ile yapılacak olan seminere sizler de davetlisiniz. 

Seminer Nerede Yapılacak

Program online olarak yapılacak olup, 25 Mart 2021 Perşembe günü saat 20.00 olarak planlanmıştır. Programa katılmak için aşağıda bulunan link aracılığı ile Zoom programı üzerinden katılımınız gerekmektedir. Ücretsiz bir şekilde yapılacak olan bu seminerin ortalama olarak 1.5 saat kadar sürmesi planlanmaktadır. 

Bursa Kent Konseyi Eurodesk Temas Noktasının Katkıları İle

Bursa Kent Konseyi Eurodesk Temas Noktası başta Avrupa Birliği projeleri olmak üzere pek çok konu başlığında eğitim ve seminerleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu seminer sayesinde güncel fon kaynakları, Erasmus projeleri ile ilgili bilgilendirmeler ve diğer konu başlıklarının yer aldığı içeriklere yer verilecektir. 

Sürpriz Hediyeler Sizi Bekliyor

Programa katılan kullanıcılarının iki tanesine Erasmus+ Örnek Projeler E-Kitabı ile bir katılımcıya da İşlevsel Bir Proje şablonu hediye edilecektir. 

Kayıt Nasıl Yapılacak

Belirli bir limit dahilinde kullanıcıların kabul edileceği eğitime kayıt olmak için yazımızın sonunda bulunan linki ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve kayıt hakkında soruları cevaplandırmak için: https://www.instagram.com/p/CMkNL6BFauh/?igshid=ruspys7dzgdx adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Erasmus projelerine ilginiz varsa Bursa Kent Konseyi’nin resmi instagram adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Yap