e-Gönüllülük Başvuruları Başlıyor
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

e-Gönüllülük Başvuruları Başlıyor

0

SosyalBen Vakfı yaptığı güzel çalışmalara bir yenisini daha ekliyor. E-Gönüllülük başvuruları ile çevrim içi ortam aracılığıyla toplumsal açıdan dezavantajlı bireylere destek olmak amacıyla kayıtlar almaya başladı. Dilerseniz SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarına dahil olarak sizde olarak daha fazla insanın mutlu olmasına vesile olabilirsiniz. 

SosyalBen Vakfı Hakkında

Genel olarak bu vakıf küçük çocukların (özellikle dezavantajlı bölgelerde yaşamak zorunda kalanlar başta olmak üzere) kendilerini tanımalarını, yeni yetenekler kazanmaları ve eğitim almaları için çalışmalar yapan bir vakıftır. 

Yaptığı çalışmalarla bu çocukların eğitimleri ve topluma kazandırılmaları için düzenli olarak çalışan gönüllülerden ve bağışçılarından güç alır. 

SosyalBen Vakfı hem Türkiye’de hem de Dünyanın pek çok farklı ülkesinde çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmalarını çoğunlukla SosyalBen Store, bağış ve akademi aracılığı ile temin eder. 

Vakfın Çalışmaları Hakkında

e-gönüllülük başvurularına dahil olmak için aşağıda bulunan link aracılığıyla formu doldurmanız yeterli olacaktır. Bu çalışmalar genel olarak dezavantajlı çocukların; resim, müzik, dans ve yazarlık gibi konu başlıklarında eğitimlerinin tamamlanması için yapılmaktadır. 

Dünyada pek çok ülkede faaliyet gösteren SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarına dahil olmak ve dijital olarak da olsa çocukların yeteneklerini geliştirmelerini sağlamak için sizleri de aşağıda bulunan link aracılığıyla kayıt olmaya davet ediyoruz. 

Kayıt Olmak İçin

Kayıt olmak için burada bulunan link aracılığıyla başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Yalnız başvurunuzu tam olarak tamamlayabilmeniz için hali hazırda bir Google hesabına sahip olmanız gerektiğinin de altını çizelim. 

Yorum Yap