Beylikdüzü Belediyesi Coursera İle İşbirliği Yaptı
  1. Ana Sayfa
  2. Gençlik

Beylikdüzü Belediyesi Coursera İle İşbirliği Yaptı

0

Beylikdüzü Belediyesi büyük bir atılım gerçekleştirerek Coursera ile işbirliği yapmayı başardı. Böylelikle Coursera ile işbirliği yapan ilk belediye olma unvanını da kazanmış oldu.

İşbirliğinin Kapsamı

Coursera ile Beylikdüzü Belediyesi’nin yaptığı işbirliğinin amacı daha çok kişinin ücretsiz bir şekilde eğitimlere ulaşabilmesini sağlamaktır. 50 saniyede bir öğrencinin kurslara kayıt olduğu bu platformda Türkiye’den 50 bin kişinin derslere erişim sağlaması hedefleniyor. Üstelik bu kurslar ücretsiz bir şekilde erişime açılacak.

Kurslar arasında yazılımdan tasarıma, pazarlamadan reklama pek çok konu bulunuyor. Üstelik dünyaca ünlü üniversitelerde görev yapan öğretim görevlilerinden bu dersleri alacak olmak da büyük bir ayrıcalık sunacak.

Nasıl Başvuru Yapılacak?

Başvurular Beylikdüzü Belediyesi tarafından oluşturulan bir website üzerinden alınıyor. Başvurualr değerlendirildikten sonra belediye tarafından adresinize bir davet maili gönderilecek. Mail ile kurs için giriş yapabilirsiniz

Başvurular için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdAcQHQTJ6p_9dS82D17bhJDOI7cjoiQMGYY1YWfJtf_qabVg/viewform

Adaylardan istenen bilgilerin doğru olması önemlidir. Aksi takdirde davet maili almak mümkün olmayabilir. Bunun yanı sıra Coursera üyelik işlemleri ve sertifika süreçleri için de verdiğiniz bilgilerin doğru olması sizin açınızdan faydalı olacaktır. sonrasında bu sertifikaları iş başvurularında kullanabilirsiniz. Zira dünya genelinde 2400’den fazla firma ile Coursera’nın işbirliği bulunmaktadır. Böylelikle aldığınız sertifikalar da sizin için önemli bir referans anlamına gelecektir. O halde vakit kaybetmeden doğru bir başvuru yapabilirsiniz.

Yorum Yap