Hayata Destek Derneği Lojistik ve Muhasebe Asistanı Alımı
  1. Anasayfa
  2. Gençlik

Hayata Destek Derneği Lojistik ve Muhasebe Asistanı Alımı

0

Savaş ve afetler sonucu dezavantajlı duruma düşen insanlar için 5 kadın akademisyen tarafından kurulan Hayata Destek Derneği, İstanbul’da istihdam edilmek üzere personel alımı gerçekleştiriyor.

Adaylarda Aranan Şartlar

Başvuru yapacak adayların üniversitelerin ilgili ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun olmaları gereklidir. daha önce finans, lojistik, mali işler, muhasebe gibi alanlarda çalışmış olan adaylar öncelikli olarak tercih edilecektir. Ekip çalışmasına uyumlu, aynı anda birden fazla işi yürütebilen adaylar aranmaktadır. MS Office programlarını iyi derecede kullanan adaylar istenmektedir.

thumbnail
Önerilen Yazı
Gençlerin Eğitimlerine Finansal Katkı Sunabilecek Freelance İşler

Görev ve Sorumluluklar

İstihdam edilecek adaylar siparişleri hazırlama ve teslimat süreçlerini takip edecektir. Satış ve iade süreçleri de bu personel tarafından takip edilecektir. Muhasebe birimi ile etkileşimde kalarak bilgi ve belge gönderimini sağlayacak olan personel tüm belgelerin dosyalanmasından da sorumlu olacaktır.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvurular https://gelbasla.com/lojistik-ve-muhasebe-asistani/9707.html adresi üzerinden yapılacaktır. Başvurular fırsat eşitliği kapsamında değerlendirilecektir. Olumlu olarak değerlendirilen adaylar ile görüşme yapılacaktır. Başvurular 9 Ekim tarihinde başlamış olup 16 Ekim tarihinde sona erecektir. İstihdam edilecek adaylar tam zamanlı olarak istihdam edilecektir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.