Travel Turkey İzmir’in Dijital Fuarı İle Global Turizme Adım Atmaya Hazır Mısın?
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Travel Turkey İzmir’in Dijital Fuarı İle Global Turizme Adım Atmaya Hazır Mısın?

0

Türkiyede turizm sektörünü derinden sarsacak sanal fuarların önderi olmaya hazır bir etkinlik!  14. Travel Turkey İzmir Dijital Fuarı , covid 19 sebebi ile turizm dünyasında meydana gelen kara bulutları dağıtacak! Peki bu muhteşem fuar da bizleri neler bekliyor?

Travel Turkey İzmir Dijital Fuarı 2019 yılında 96 yabancı katılımcı ile 1.284 katılımcı ağırlamıştı. Bu yıl da pek çok görüşme, iş birliği  ve anlaşmaya ev sahipliği yaparak turizm dünyasında yeni bir devrin kapılarını açacak! 

14. Travel Turkey İzmir Dijital Fuarı’nı Kim Düzenliyor? 

İZFAŞ ve TÜRSAB FUARCILIK A.Ş. tarafından düzenlenen etkinlik İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliği, yaptığı etkinlik  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve T.C. Ticaret Bakanlığı himayesinde gerçekleşecektir. 

Etkinlik Destekçileri Kimlerdir?

  •  İzmir Ticaret Odası,
  • TÜRSAB, TUROFED,
  • İzmir Vakfı

B2B Görüşmeler Sanal Ortamda Gerçekleşecek
 Globale hitap edecek olan etkinliği ziyaret edecek olan satın alımcılar, programziyaretçileri ile görüşme planlayıp B2B görüşmeler vasıtasıyla yeni iş ağları kurma network edinme fırsatına sahip olacak.

Tema Patara Antik Kenti
Geçtiğimiz yılın T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Patara yılı olarak ifade edilmesi bu yılki fuarın konusu olacak.  Bakanlığın girişimini etkin hale getiren fuar; Patara Antik Kentinin de global düzeyde tanıtımında oldukça büyük rol oynayacak.

İzmir Sokakları sanal platformda
2020 yılında ilk kez gerçekleştirilen ve büyük ilgi toplayan İzmir Sokakları, Büyükşehir  Belediyesi, ilçe belediyeleri ve kent ortaklarının kendilerine özgün ve biçimsel temaları ile  sanal fuarda yerini alacak.bölge turizminin öne çıkarılmış olduğu alanda İzmirin tarihi, kültürel, gastronomik özellik ve değerleri ön plana çıkacak ve ziyaretçileriyle buluşacak.

Türkiyenin sanal fuar alanı: Digital İzmir Fair

Digital İzmir Fair”, sanal ticaret altyapı ve platform sistemleri içinde Türkiyenin en gelişmiş organizasyonu olacak! 

14. Travel Turkey İzmir Dijital Fuarı ne zaman?

 25-27 Şubat 2021 tarihleri arasında sektörün ileri gelen uzmanları 14. Travel Turkey İzmir Dijital Fuarı kapsamında ttidigital.izfas.com.tr  adresinde bir araya gelecek.

Yorum Yap