TEMA Vakfı Ağaçlandırma Projesi Başladı
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

TEMA Vakfı Ağaçlandırma Projesi Başladı

0

Son günlerde ülkemizin farklı noktalarından eş zamanlı orman yangını haberinin gelmesi ile birlikte, TEMA Vakfı beklenen ağaçlandırma projesi için düğmeye bastı. Felaketin izlerinin kısa surede silinebilmesi için ağaçlandırma kampanyası başlatan Tema’nın projesine katılım oranı yüksek.

Sosyal Medya Hesapları Aracılığıyla Duyurmuştu.

Felaketin hemen ardından vakit kaybetmeden ağaçlandırma projesini başlatacağı haberini duyuran köklü vakıf, 30 Temmuz saat 12:00 itibariyle projeyi başlattı.

Özellikle İnstagram hesabından çok sayıda beğeni alan kampanya postu, pek çok kullanıcı tarafından kişisel hesaplarından paylaşıldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

TEMA Vakfı (@temavakfi)’in paylaştığı bir gönderi

Youth Project Groups TEMA Vakfı El Ele

Gençlerin sosyal sorumluluk alanı ile ilgili farkındalık kazanması konusunda kapsamlı projeler gerçekleştiren Youth Project Groups, felaketin yaralarını TEMA ile birlikte sarıyor. Dünya çapındaki doğaya dair pek çok projenin ülkemiz gençlerine duyurulması için çalışmalar yapan organizasyon startı verilen ağaçlandırma projesi için de sosyal medyanın gücünden yararlanıyor.

Sahip olunan tüm imkânların sınırsız bir biçimde kullanılacağını belirten organizasyon yetkilileri, projeye fiilen destek veriyor. İletişim kanalları aracılığı ile kısa bir sure içerisinde kampanya seyrini olumlu yönde değiştireceği beklenen Youth Project Groups’un ülkemiz sınırları dışında da çok sayıda işbirlikçisi bulunuyor.

Projeye Herkes Davet Edildi

Tema Vakfı’nın sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuru ile tüm vatandaşlarımız ağaçlandırma projesine davet edilirken, birlik ve beraberliğin gücüne bir kez daha vurgu yapılmıştı. Kısa bir süre içerisinde ciddi bir kitle yaratan kapanmayanın, Youth Project Groups ve diğer işbirlikçileri ile birlikte başarıya ulaşacağı öngörülüyor. Henüz yeni başlatılmış olmasına rağmen çok sayıda kişi tarafından destek gören kampanyanın ilerleyen günlerde katılımcı sayısının rekor düzeye ulaşması bekleniyor.

 

Yorum Yap