Sosyal ve Beşeri Bilimler Çevrim İçi Bilgi Günü Etkinliği
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Sosyal ve Beşeri Bilimler Çevrim İçi Bilgi Günü Etkinliği

0

Araştırma Destek Programları Başkanlığı bünyesinde yürütülen programlar kapsamında TÜBİTAK Başkanı Profesör Doktor Hasan Mandal’ın katılımlarıyla, Sosyal ve Beşeri Bilimler Çevrim İçi Bilgi Günü Etkinliği düzenlenecektir. 

Online olarak düzenlenecek bu etkinliğe herkes davetlidir. 

Program Detayları

Çevrimiçi Bilgi Günü Etkinliği 24 Mart 2021 tarihinde saat 18.00 – 21.00 arasında planlanmaktadır. Etkinlik, ARDEB Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Cengiz Arıcı moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir. Açılış konuşmasını TÜBİTAK Başkanı Profesör Doktor Hasan Mandal saat 18.00 – 18.30 arasında yapacaktır. 

ARDEB SOBAG Grup Koordinatörü Dr. Nevzat Yavuz tarafından, 18.30 – 19.00 saatleri arasında TÜBİTAK’ta Sosyal ve Beşeri Bilimler sunumu yapılacaktır. 

19.00 – 19.30 saatleri arasında ise BİDEB Başkanı Doç. Dr. Ömer Faruk URSAVAŞ tarafından BİDEB Lisansüstü Destekleri sunumu yapılacaktır. 

Son olarak 19.30 – 21.00 saatleri arasında ise katılımcıların sorularının cevaplanacağı soru cevap bölümüne geçiş yapılacaktır. 

Etkinliğe Nasıl Katılırım

Bu etkinliğe katılmak için youtube üzerinden günü ve saatinde katılım sağlamanız yeterlidir. İlgili youtube linki: https://www.youtube.com/tubitak

Dilerseniz daha detaylı bilgi sahibi olmak adına TÜBİTAK resmi instagram adresini takip ederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz: https://www.instagram.com/tubitak/ 

Yorum Yap