Gençlerle AB Buluşmaları
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlikler

Gençlerle AB Buluşmaları

0

Dokuz Eylül Üniversitesi Avrupa çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından Gençlerle AB Buluşmaları Etkinliği düzenleniyor. Bu buluşmaya sizler de davetlisiniz. 

Etkinlik Nerede ve Kim Katılacak

Bu buluşmaya Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, Erasmus+ ve Gençlik Programları ekibinden Dr. Rana Kasapoğlu Önder, Avrupa Koleji Burs Programı’ndan Pınar Tanlak, Jean Monnet Burs Programı’ndan A. Hakan Atik, Dışişleri Bakanlığı’nda Kariyer Olanaklarından Dilşad Kırbaşlı Karaoğlu katılacaktır. 

Ne Zaman ve Nerede Olacak

Bu online buluşma 22 Mart 2021 Pazartesi tarihinde saat 14.30’da WEBEX üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. Toplantı katılım ve diğer bilgileri yazımızın sonunda sizinle paylaştık.

Dokuz Eylül Üniversitesi katkıları ile gençlerin AB hakkında düşüncelerini değiştirmek ve yeni yorumlar etkilemek amacıyla düzenlenen bu etkinliğe sizler de dahil olabilirsiniz. 

Daha öncesinde yapılan Avrupa Birliği buluşmaları daha çok belli başlı konu başlıkları üzerinde yoğunlaşırken bu buluşmaya biraz, gündem – sorunlar ve gençler yön verecek gibi duruyor. 

Bizler 22 Mart 2021 tarihinde bu online buluşmalara katılım sağlayacağız. Dilerseniz sizlerde bizim gibi bu buluşmalara dahil olabilirsiniz. 

Buluşma Hakkında Bilgiler

Toplantı ID: 181 394 7139

Toplantı Şifre: apF6g3T7ZcV

Yukarıda özelliklerini yazdığımız bilgileri kullanarak toplantıya giriş yapabilirsiniz. 

Aynı zamanda Avrupa Birliği Başkanlığı resmi instagram hesabını takip ederek, programlar ve yeni etkinlikler hakkında öncelikli olarak bilgi sahibi olmanız da mümkündür: https://www.instagram.com/abbaskanligi/

Dilerseniz Avrupa Birliği Başkanlığı resmi internet sitesini ziyaret ederek daha detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. 

https://www.ab.gov.tr/

Yorum Yap