Sağlıklı Ve Mutlu Yıllar ❤️??
  1. Anasayfa
  2. Editörden

Sağlıklı Ve Mutlu Yıllar ❤️??

0

Miladi Takvimin geliştirildiği Hristiyan aleminde Yılbaşı, geleneksel olarak Anglikan Kilisesi ve Lutheran Kilisesi tarafından hala gözlemlenen Mesih İsa’nın Sünnet Bayramını işaret eder. Fakat genel olarak yılbaşının temeli Mezopotamya’ya dayanır. Mezopotamya’dan bugüne değin zamanla birçoğumuzun hayatında yer edinen Yılbaşı, nice umutsuzlukların geride kaldığı, nice gönüllerde yeni bayramların, yeni çağların ve dahi nice nice umutların yeşerdiği, koca yılın yükünün bir nebze de olsa atılmaya çalışıldığı önemli bir gün haline geldi. 

“Hayatın en güzel tarafı, umudun umutsuzluktan hemen sonra gelmesi. ” dediğimiz şey aslında birçoğumuz için yeni yılı ifade ediyor. Yeni yıl, yeni bir hikaye demek. Yazılmaya başlanacak yeni anılar, yeni kavuşmalar, yeni hayaller, kimilerinin yeni duası, kimilerinin göreceği en güzel rüya olabilir. Şu kısacık hayatta; sevmek, sevilmek, tüm aciz duyguların önünde olsun. Umut hep yarında, yarın hep kalbimizin inandığı olsun. Sevdiklerinizle geçireceğiniz nice uzun yıllara…

Yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlar, her şeyin gönlünüzce olmasını dileriz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yılbaşı Gecesi İçin Film Önerileri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.