Yenibirlider Dijital Liderlik Yetkinliği Sertifika Programı
  1. Ana Sayfa
  2. Eğitim / Burslar

Yenibirlider Dijital Liderlik Yetkinliği Sertifika Programı

0

Yenibirlider Derneği ve Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ile hayata geçirilen Dijital Liderlik Yetkinliği Sertifika Programı ile profesyonellerin dijital yetkinliklerinin geliştirmesi amaçlanmaktadır. Günümüzdeki dijital dönüşüme uyum sağlamak ve hatta liderlik etmek için program önem arz etmektedir.

Program İçeriği

Program boyunca Türkçe ve İngilizce ders notları kullanılacaktır. Canlı sınıflarda online olarak ders yapılacaktır. Program teknoloji alanında kendisini geliştirmek isteyen herkes başvuru yapabilir. Eğitimde şu dersler mevcuttur:

  • Dijital Dönüşüm Stratejisi
  • Dijital Dönüşüme Hazırlık- Büyük Veri, IoT, Makine Öğrenimi, Yapay Zeka ve Blokzincir Teknolojileri ve Uygulamaları
  • Veri Analizi ve İç Görü Elde Etme
  • Girişimci Düşünerek Avantaj Sağlama
  • Dijital Pazarlama ve Growth Hacking
  • Dijital Müşteri Davranışları
  • Dijital Dünyada Lider Olmak

Program tam 2 ay sürecektir ve kapsamlı bir içeriğe sahiptir. Haftada 2 gün saat 19.00 – 22.00 saatleri arasında ders yapılacaktır. toplamda 36 saat sürecek eğitime yüzde 90 katılım sağlayanlara katılım sertifikası verilecektir. Eğitmenlerin projelerini tamamlayan katılımcılar ise Başarı sertifikası alacaktır.

Başvuru Süresi

Eğitime katılmak isteyenler için başvurular alınmaya başlamıştır. Son başvuru tarifi 9 Kasım 2020 günüdür. Programa başvuru için https://yenibirlider.org/digital-liderlik-yetkinligi/ adresi üzerinden form doldurulmalıdır. İletişim bilgileri üzerinden adaylarla iletişime geçilecektir. Dijital liderlik yetkinliği sertifika programı hakkındaki sorular ve gelişmeler için dernek takip edilebilir.

Yorum Yap