Tog Vakfı Yılbaşı Hediyesi Veriyor 
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Tog Vakfı Yılbaşı Hediyesi Veriyor 

0

31 Aralık 2020 tarihi ile artık yeni bir yıla adım atmış bulunuyoruz. Yeni bir yıl demek eski sayfaya sünger çekip hayatımızda yepyeni bir sayfa açmak demektir. Peki ya siz yılbaşı hediyenizi hala almadınız mı? Yılbaşında kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız hediyenizi İyi Kalpler Dükkanından satın alabilirsiniz. Neden mi? İşte İyi Kalpler Dükkanından hediye almanız için gerekli nedenler haberimizin devamında yer alıyor. 

Neden İyi Kalpler Dükkanı?

Yılbaşına özel olarak İyi Kalpler Dükkanından alacağınız her bir hediye Toplum Gönüllüsü gençler için katkıda bulunuyor. İyi Kalpler Dükkanından sevdiklerinize Mutlu Yıllar Sertifikası alarak iyi dileklerinizi iletebilirsiniz. Bununla birlikte kartpostallı 2021 takvimi hediye alarak kartpostalı arka tarafına sevdiklerinize iletmek istediğiniz güzel sözleri yazabilirsiniz. Bu sayede hem sevdikleriniz mutlu olur hem de Toplum Gönüllüsü gençlere destek sağlamış olursunuz. 

Tog takvimi her yıl olduğu gibi bu yıl da gönüllü gençlere kampanya başlatarak İyi Kalpler Dükkanından çeşitli yılbaşı hediyelerini satışını yapıyor. Siz de bu kampanyaya katılabilirsiniz. 

Katılım sağlamak için TIKLAYIN

Yorum Yap