Sosyal Medyada Bugün Mamalar Bizden Kampanyası
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sosyal Medyada Bugün Mamalar Bizden Kampanyası

0

Sosyal medya sitelerinde hayvanlara yönelik artan bilincin neticesinde, birçok sosyal sorumluluk projesi de sıklıkla yer almaya başladı. Bu mecraların kısa sürede proje çalışmalarının çok geniş kitlelere yayılmasına imkan vermesi sebebiyle, projelerin daha başarılı olmalarının önü açılıyor.  Big.info adlı Instagram kullanıcısı tarafından “Bugün mamalar bizden” adıyla  düzenlenen ve #BugünMamalarBizden etiketiyle paylaşılan sosyal sorumluluk çalışması da, bu projelerden biri olarak öne çıkıyor.

Proje Sosyal Medyada Büyük İlgi Gördü

“Bugün mamalar bizden” projesi Instagram üzerinden paylaşıldıktan kısa bir süre sonra binlerce yorum ve beğeni alarak, sosyal medya kullanıcıları tarafından desteklendi. Kısa sürede hızla yapılan yorumlarda birçok kullanıcı kampanyaya destek olurken, kampanyanın daha geniş kitlelere yayılması bekleniyor.

Bugün Mamalar Bizden Etiketi ile Paylaş 1 Kap Mama Adına Verilsin

 

Kampanyaya katılmak oldukça basit olup, bunun için katılımcılardan herhangi bir ücret veya özel bilgi talep edilmiyor. Katılım sağlamak için yapılması gereken tek şey @Big.info Instagram hesabında kampanya ile ilgili görseli #BugünMamalarBizden etiketi ile paylaşmak yeterli oluyor. Ayrı hesapların yapacağı her paylaşım için, hesap yetkilileri paylaşım yapan kişinin adına bir kap mamayı sokak hayvanları için uygun yerlere bırakıyor.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.