She Means Business Projesinde Yeni Dönem Başlıyor
  1. Anasayfa
  2. Gençlik

She Means Business Projesinde Yeni Dönem Başlıyor

0

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği ortaklığı ile hayata geçirilen She means Business Projesi sayesinde kadınların girişimci olmaları destekleniyor. Şu ana kadar Türkiye genelinde 5 binden fazla kadının dijital pazarlama araçlarını kullanmasını saplayan projede yeni dönem başlıyor. Ancak pandemi döneminden ötürü yeni dönemdeki eğitimler online olarak yapılacaktır.

Verilecek Eğitimler

Ülkemizdeki kadınlardan 3’te 2’si aktif olarak iş hayatına katılmıyor. Kadınların iş hayatına daha fazla katılması için girişimcilik projeleri yürütülmektedir. She Means Business projesi de bunlardan biridir. Bu sayede kadınlar diğer kadın girişimciler ile bir araya gelebilecektir.

She Means Business projesi kapsamında kadın girişimciler için çok sayıda eğitim verilmektedir. Şu eğitimler için başvuru yapılabilir:

  • Girişimci Kadınlar için Facebook
  • Girişimci Kadınlar için Instagram
  • WhatsApp Business Manager
  • Mobil Studio ile Dijitalde İçerik Nasıl Üretilir?
  • Etkili Reklam Stratejisi Nasıl Oluşturulur?
  • Facebook Reklam Paneli
  • Facebook Piksel

Katılımcılar online eğitimler sonucunda sertifika sahibi olabilmek için en az 4 oturuma katılması gerekir. Eğitim gün ve saatleri katılımcılara mail ile bildirilir. Online eğitimlerden sonra ise uzmanlar eşliğinde atölye çalışmaları yapılacaktır.

Başvuru Süresi

Program kapsamında eğitim almak isteyen girişimci kadınlar 16 Ekim 2020 Cuma günü saat 17.00’a kadar başvuru yapabilecektir. Başvurular https://form.jotform.com/202532682530045 adresinden alınacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.