Pandemi Bizi Durduramaz | Genç Kadın Kariyer Zirvesi 
  1. Ana Sayfa
  2. Seminer ve Kurslar

Pandemi Bizi Durduramaz | Genç Kadın Kariyer Zirvesi 

0

Türkiye’nin ilk ve tek üniversiteli kariyer zirvesi, bu sene 1 – 5 Mart 2021 tarihleri arasında online olarak yapılacak. İşte TurkisWIN destekleri ile hazırlanan kariyer zirvesi ile ilgili en çok sorulan sorular ve cevapları:

Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Bu sene 1 – 5 Mart arasında gerçekleşecek olan etkinlik tamamen online olarak planlanmış. Aynı zamanda kız kardeşliğin kalbi olarak yer alan bu etkinliğe kayıt olmak için kayıt formunun doldurulması yeterli Kayıt formuna resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilir ve birkaç basit soruya cevap vererek yerinizi alabilirsiiniz.

Bu etkinlik sadece kadınlara yönelik değil dilerlerse erkeklerde bu etkinliğe dahil olabilmektedir. Bunun dışında etkinliğe katılım için öğrenci olma şartı da yer almıyor. Sadece kaydını yaptırman ve etkinlik saatlerini beklemen yeterli.

Genç Kadın Kariyer Zirvesi Etkinlik Programı

Etkinliğe her sene olduğu gibi bu senede Melek PULAKKONAK’IN Hoşgeldiniz konuşması ile başlanıyor. Etkinlik başlama saati olarak 17:00 belirlenmiş.

Kadınların etkin iş hayatına katılımı, kariyer danışmanlığı ve psikososyal destek tabanlı olarak hazırlanan bu program dahilinde onar dakikalık tanışma ve danışma bölümlerinin arasında Psikologların, analistlerin ve iş hayatından önemli insanların çalışmaları da program içerisinde bizi karşılıyor. 

Tamamen ücretsiz olan bu eğitim/seminerlere her gün saat 17:00 – 19:00 arasında online olarak ulaşılabilir.

Fiziksel Olarak Bir Araya Gelemesek de…

Etkinliğin en temel amacı genç kadınların kariyer konusunda aklında yer edinmiş soru işaretlerinin cevaplanması, doğru soruları sorma ve planlama yapmak olduğu için geniş bir katılımcı yelpazesi oluşturulmuş. 

Sizde zaman kaybetmeden online toplantıda sadece kayıt yaptırarak yerinizi alabilirsiniz.

Sen Yoksan Bir Eksiğiz

Daha şimdiden yüzlerce katılımcıya ulaşan bu etkinlik planlanan saatler içerisinde pek çok farklı yeni katılımcı ve yeni hikaye ile bizi karşılayacaktır. Dilerseniz yatay tutulan kamera, doğru fokuslama, sessiz ve aydınlık bir ortamda kendi hikayenizi kullanarak katılımcılarla aktif bir şekilde iletişim kurabilir ve hikayenizi paylaşabilirsiniz.

Genç kadın kariyer zirvesi aradığı sorulara cevap bulamayan ve nereden başlayacağını bilmeyen pek çok kadın katılımcının problemlerine çözüm bulmayı amaçlamaktadır. 

KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap